- - = = Články | Akce | Fotoreporty | Links = = - -

Od posledního dílu této klubovky uběhl zas nějaký čas a hlavně celé léto si s vámi užívala prázdnin. Ne však nic neděláním, ale pozorováním. A na festivalu Hradhouse se zrodil podnět pro dalšího hosta. Velký úspěch, obdiv a takřka plný parket s vřející atmosférou měl před sebou rakouský dj Thomas Gruen! Zahrál vskutku báječně. Proto nebylo příliš složité vymýšlet, koho pozvat v 16.řijna do XLka. Ano, Thomase! Hudební styl tohoto vídeňáka se za léta hraní vyvíjel z tribal-housu přes tech-house po více minimalvých skladeb až po electro-house. Spolupracuje s takovými lidmi jako Felipe a od roku 2007 je rezidentem projektu Cmyk Event Project "Club Pompadour". Věřte, že tento dj má fakt styl. Ti, co jej letos na HH slyšeli, mi jistě dají za pravdu.

subsist, 01.10.2009

Xprnc Hauz stage

2000 Mulli

2300 Oersted live feat MC J.Trax

0000 Elektrabel live

0100 Orbith

0300 Subsist

0500 end


Real Chillout stage

2000 Ambient Humility

2200 Newmi live

0000 Daho (ufo set)

0230 Ala

0500 end

subsist, 19.05.2009

Další „experience trip“ je na dohled (22.5.), takže si pojďme říci, jaké změny či nezměněné standardy nás čekají. V prvé řadě, co se nezmění, bude výborný a silný EAW sound systém na obou stagích. Rovněž se můžete opět těšit na příjemné dekorace dokreslené videoprojekcí, která bude tentokrát okořeněná živým kamerovým přenosem přímo na plátno! Určitě se vám tato vizuální stránka bude líbit. Co se změní, je samozřejmě lineup, ale co se zároveň nezmění, je jeho vysoká kvalita! Djové Orbith a Daho či koncerty Elektrabela a Oersteda se zpěvačkou MC J.Trax jsou špičkami v „oboru“. Za významnou změnu oproti minulým dvěma dílům lze však považovat nový přístup ke konceptu obou stagí.

subsist, 11.05.2009

Oersted live bylo donedávna pouze jednočlenné seskupení, od roku 2009 se jeho set rozšířil o živý vokál MC J.Trax (Jana Milošová), která výrazně doplňuje celý liveakt. Stylově se projekt pohybuje na pomezí tech-house, breakbeat a techno, s výraznými melodickými liniemi tvořenými z velké části akustickými nástroji v kombinaci s čistě elektronickými aranžemi. Produkce je založena na tematickém rozvoji pevného základu podle okamžité invence a živý zpěv tvoří zásadní fragmenty live aktu a produkce vůbec.

subsist, 21.04.2009

A sekundovat mu budou hnedle dva profi live acty. Brněnský projekt Oersted live feat MC J.Trax jsou kluk a holka na pódiu - hudební kompozice ve stylu progressive melodic-techno ve spojení s líbivým hlasem zpěvačky, která mimochodem propůjčila svůj hlas i na jedno nedávno vydané hip-hopové album, dostane jistě nejednoho z vás! Blíže si je představíme v připravovaném profilu. Druhým sekundantem bude pan producent Elektrabel. Tomáš je jistě dalším symbolem vysoké kvality a klidně znovu rád zopakuji, že nejvyšších poct se mu dostalo i od samotného techno krále Jeffa Millse. Na Bristolském X-Massacru vás Elektrabel pěkně rozpumpoval. Samotného Orbitha vám asi nemusím nijak zvlášť představovat - jeho velmi zábavné podání electra je prostě zárukou roztančeného sálu.

subsist, 11.04.2009

Lidičky, po rozhodnutí domluvit soukromý autobus na XPRNC do LA jsou stanoveny následující podmínky! Cesta tam i zpět bude dohromady stát 100.-Kč bez ohledu místa nástupu a výstupu (žbk vs. ltd vs. jbk)

subsist, 18.03.2009

Tákže, výhercem "lehce kontroverzní" soutěže a tím pádem majitelem dvou volných vstupů na páteční dnb/hauz party v XL clubu se stává Filip Moravec. Správně totiž zvolil odpověď 700 lidí. Výherce ve tvaru (Filip Moravec + 1) bude napsaný u vstupu na Guestlistu. Je potřeba se věrohodně prokázat. Přejeme všem parádní zábavu!

subsist, 18.03.2009


Infokanál M-Y.CZ
© 2000 R.A., R.D., R.K., P.T. autorské podmínky