- - = = Články | Akce | Fotoreporty | Links = = - -

Kratičký report z EG na lanškrounském informační serveru.

subsist, 22.09.2009

Byla to vlastně taková zkouška... Jakýsi test pro Pražáky a okolí. Zatímco minimal totiž útočí o pár kilometrů vedle na Němce snad i na veřejných záchodcích, u nás se k němu ještě stále otáčíme zády. Morava tentokrát Čechy o poznání předběhla a těžko říci, zda ten náskok půjde vlastně ještě někdy dohnat. Roxy má přitom kapacitu poměrně značnou a dosud to z reproduktorů po celý večer takto nemlaskalo, nevrzalo a nepípalo, takže poměrně risk... Ptáte se, jak toto riskování s Magdou v čele dopadlo? Pak už jen pohněte rukou a ukazováčkem učiňte stylově jeden click.

subsist, 20.11.2006

Párty skončila a my děkujeme všem návštěvníkům za účast. Hodnotit výkony účinkujících je jen na Vás, takže na nás zbývá v krátkosti ohodnotit akci z „technického“ hlediska.

subsist, 02.11.2006

Rádi bychom se vyjádřili k některým bodům šestého ročníku této párty. Hlavním a hodně diskutovaným tématem je jistě onen hodinový výpadek proudu. Na párty je hodina jako tři a proto to celkem dost lidí nevydrželo a odebralo se do hospod (ti chytří se pak ještě vrátili) a domů. Důvodem výpadku byla doslova sabotáž.

subsist, 03.10.2006

Letošní ročník mini festivalu elektronické hudby „OpenAirValley 2006“ se opravdu vydařil! I přestože to byla akce pouze pro „zvané“, přinášíme Vám z ní krátký report:)

subsist, 13.07.2006

Po dlouhé době mi padl do oka openair festival u našich sousedů v Polsku. Line-up sliboval zajimavý zážitek a také mě zajímalo jak to u našich sousedů chodí a paří. Proto jsem neváhal a ještě se svoji drahou polovičkou a dvěma kamarády vyrazil směr Wroclaw-letnisko Miroslavice na festival Creamfields.

subsist, 03.07.2006

Navštívil jsem po 4 letech L-klub v Pardubicích a chtěl bych se podělit o mé zážitky po letech. Pojmu to stručně..tak doufám, ze vás tenhle reportík nebude nudit:).

subsist, 18.10.2005


Infokanál M-Y.CZ
© 2000 R.A., R.D., R.K., P.T. autorské podmínky