- - = = Články | Akce | Fotoreporty | Links = = - -

Věřte svým snům...:-)

subsist, 24.12.2010

Dovolte mi abych vám představil novinku z oblasti fitness, která dorazila do vašeho okolí. Crossfit je silový a kondiční program, který je hojně využívám policejnímy akademiemi, jednotkami speciálního nasazení, vojenskými jednotkami, hasičskými a záchrannými sbory, šampióny bojových umění a stovkami dalších profesionálních sportovců po celém světě.

subsist, 01.12.2010

Ačkoli nemám ve zvyku se moc do politiky míchat, v Letohradě se může blýskat na kulturně citelně lepší časy, než tomu bylo kdykoli doposud. Pokud budeme (zejména mladí) rodáci města dostatečně uvědomělí a zodpovědní, je tu velká šance mít za starostu Daniela Kubelku, který je dobře známý dlouholetý muzikant a pořadatel hudebních akcí. Dan se již dlouho o politické dění v Letohradě zajímá a vždy se snažil lobovat u představitelů města za vyšší úroveň dění ve městě. Nyní máme reálnou šanci mít tohoto může na místě starosty, což bychom měli považovat za velikou příležitost a naplno ji využít tím, že půjdeme 15-16.10. k volbám a podpoříme Daniela Kubelku, potažmo kandidátku ODS. Ikdyž v někom může ODS vzbuzovat rozpolcené pocity, věřte, že na komunální úrovni je to různé. Daniel nelenil a sestavil kandidátků z nových tváří a vsadil především na mladé. To myslím vypovídá o skutečnosti jeho záměru. Nebuďte laksní a přijměte zodpovědnost za své město.

subsist, 12.10.2010

Prodám midi mixpult Allen & Heath Xone 3D za rozumnou cenu! Mix je ve výborném stavu s novými fadery. Kupován v ČR u Aiffel Records. Stejně tak nabízím za zajímavou cenu midi kontroler Akai APC 40 specielně mapovaný pro Ableton Live, který je v takřka netknutém stavu. Zájemci pište prosím na subsist.petr@googlemail.com. Děkuji.

subsist, 24.06.2010

Cena nákupní 450,- Kč za kus. Zájemci pište na korolus@alberon.cz

subsist, 07.06.2010

Jsou tomu už dva měsíce, co se v multižánrovém brněnském domě Skleněná louka otevřely dveře bývalého Atria, s novým provozem pod názvem Café Sklenick. Tento projekt měl ambicemi od začátku namířeno dál, než být pouhou nálevnou. Do podtitulu si vzal tři hesla – CAFÉ, MUSIK, VISUELL.

subsist, 08.01.2010

Od 28.8. do 13.9. bude v letohradském kulturním domě probíhat výstava děl východočeských autorů. Jedním z nich bude i Vlastimil Daněk, pro mnohé známý jako Wabi, který nejednomu z nás vytvořil plakát, udělal web, vymyslel logo. Víceméně je skrytou součástí zdejší taneční scény a to prosím již od konce 90.let. Těm šťastnějším doma visí jeho autorský obraz nebo, jako já, vlastníte plachty, kterými velebíte stěny klubů. Jeho nadčasové výjevy nadchnou či dokonce ohromí i dnes po deseti letech. Vřele doporučuji se na tuto vernisáž zajít podívat.

subsist, 26.08.2009


Infokanál M-Y.CZ
© 2000 R.A., R.D., R.K., P.T. autorské podmínky