- - = = Články | Akce | Fotoreporty | Links = = - -
12/3 Xprnc s podtitulem more techno!

Jak se zdá, zájem o techno ve zdejším kraji opět stoupá a březnová Xprnc je toho logickým obrazem. Ačkoli se to nezdá, výběr hostů byl skutečně oříškem. Adeptů byla celá řada. Nebýt omezen rozpočtem, dalo by se zajisté kouzlit. Ale i tak myslím, že lineup je velmi dobrý a fanoušci tvrdých beatů si přijdou na své.


Džejár je ikonou pardubického kraje, známý především díky úspěšné techno open air Svojšice, takže kdo jej zná, ví, že to umí pěkně rozpumpovat. Kaisersoze je další v řadě, který nepotřebuje velkého představování. Legendární techno halovky Orion Hall jej proslavili natolik, že ze svého věhlasu může dodnes těžit. Jirka je technicky velmi precizní dj a jeho vzor Richie Hawtin se v něm nezapře:-) Djka Sonja je ozdobou lineupu. Představila se u nás již několikrát a vždy s úspěchem, takže své místo má vyloženě zasloužené. Klikaboyz [Subsist & Ala] jsou dalším pojmem ne neznámým. Po delším čase si připravují opět společné vystoupení v podobě midi clock setupu, takže dva notebooky, dva Abletony, dva midi kontrolery a spousta efektů. Máte se určitě na co těšit! No a v neposlední řade se o start postarají dvě nové tváře, nikoli však nezkušené, z Jaroměřského Bastionu djs Phila & Jazzquick.


Zvuk bude opět poctivé EAW hrající v plném rozsahu krásně dynamicky, takže si hudbu zcela jistě užijete bez omezení. O projekci se tradičně postará Speedy, který namaluje sem tam i nějaký ten textík, abyste byli v obraze, když budete pod obraz:-) Vstupné sto zlaťáků je zaběhlé, takže není co řešit a 12.března 2010 na viděnou!
- = 03.03.2010, subsist = -

Infokanál M-Y.CZ
© 2000 R.A., R.D., R.K., P.T. autorské podmínky